Merkür bir kez daha gerilemeye başladı; ancak bu sefer, Satürn ve Mars da retro hareketinde Merkür’e eşlik ediyor. Biz de Retro dönemini sorunsuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olacak, enerjisi yüksek playlistimiz ile bir kez daha müzikten güç alarak karşınızdayız.

9 Nisan itibariyle Merkür bir kez daha gerileme dönemine girdi. İletişim ve zihnimizi kontrol eden gezegenin bu dönemdeki etkilerini gündelik hayatta hissedebilmek son derece mümkün. Teknolojiden, iletişime, seyahat planlarından gündelik iletişime her alanda küçük aksaklıkları beraberinde getirmesi muhtemel gerilemenin etkilerinden korunmak için her zaman olduğundan biraz daha dikkatli davranmakta yarar var. Hatta astrologlara göre bu dönemi kendi avantajımıza çevirmek de bizim elimizde. Durum böyleyken, yapılan en uygun şey biraz daha içe dönmek gibi görünüyor.

Bu noktada her zaman olduğu gibi müzikten destek alarak bu dönemde iyi enerji vereceğini düşündüğümüz ve retronun ruhunu en iyi yansıtan şarkılardan oluşan playlistimizi dinlemenizi tavsiye ediyoruz.