Haftanın Albümleri #13

The Voidz – Virtue
Voidz-cover--1516746676

The Strokes’un frontmani Julian Casablancas’ın The Voidz adlı projesinin yeni albümü “Virtue” RCA etiketiyle yayınlandı.

The Weeknd – My Dear Melancholy

Geçtiğimiz sene Starboy albümünü yayınlayan Abel Tesfaye nam-ı diğer The Weeknd sürpriz albümü “My Dear Melancholy”i yayınladı.

  1. “Call Out My Name” (prod. Frank Dukes)
  2. “Try Me” (prod. Mike WiLL Made-It, Marz, Frank Dukes & Daheala)
  3. “Wasted Times” (prod. Frank Dukes & Skrillex)
  4. “I Was Never There” (prod. Gesaffelstein & Frank Dukes)
  5. “Hurt You” (prod. Gesaffelstein, Guy-Manuel de Homem-Christo; co-produced by Cirkut)
  6. “Privilege” (prod. Frank Dukes & Daheala)

Kacey Musgraves – Golden Hour

kacey musgraves golden hour ile ilgili görsel sonucuGolden Hour, Kacey Musgraves’in yedinci stüdyo albümü. 30 Mart’ta satışa çıkan 13 şarkılık albümün prodüktörlüğünü ve şarkı sözlerini Daniel Tashian ve  Ian Fitchuk ile birlikte üstlendi. Country türündeki albüm şimdiden 2018’in en iyileri arasında değerlendiriliyor.

Frankie Cosmos – Vessel

Frankie Cosmos - Vessel ile ilgili görsel sonucuNew York çıkışlı indie-pop dörtlüsü Frankie Cosmos yeni albümü “Vessel”i Sub Pop Records’un Youtube kanalı üzerinden yayınladı.

Kate Nash – Yesterday Was Forever

Kate Nash - Yesterday Was Forever ile ilgili görsel sonucuKate Nash “bir genç kızın günlüğü” olarak tanımladığı dördüncü stüdyo albümü “Yesterday Was Forever”ı servis etti. Son albümü “Girl Talk”u 2013 yılında çıkaran Nash, Netflix dizisi GLOW’da  rol almış ve “Agenda” adlı bir EP yayınlamıştı.