Haftanın Albümleri: #10

Belle and Sebastian – How to Solve Our Human Problems, Pts. 1-3

Belle and Sebastian’ın 3 setten oluşan “How to Solve Our Human Problems” adlı EP serisinin sonuncu da yayınlandı.

POLIÇA / s t a r g a z e – Music for the Long Emergency

POLICA & s t a r g a z ePOLIÇA’nın orkestra ekibi s t a r g a z e ile bir araya geldiği “Music For The Long Emergency” adlı albümü Totally Gross National Product/Transgressive etiketiyle satışa çıktı.

Brandi Carlile – By The Way, I Forgive You

Brandi Carlile - By The Way, I Forgive You ile ilgili görsel sonucuBrandi Carlile’nin Grammy ödüllü prodüktör Dave Cobb ve Shooter Jennings ile çalıştığı yeni albümü “By The Way, I Forgive You” yayınlandı.

Fischerspooner – SIR

Fischerspooner SIR ile ilgili görsel sonucu

R.E.M.’den Michael Stipe’ın prodüktörlüğünü üstlendiği ve aynı zamanda şarkıların sözlerine de katkıda bulunduğu, Fischerspooner’ın yeni albümü “SIR” Ultra Records etiketiyle satışa çıktı.

Wild Beasts – Titled Last Night All My Dreams Came True

Wild Beasts - Titled Last Night All My Dreams Came True ile ilgili görsel sonucuAni bir kararla dağıldıklarını açıklayan ve veda EP’leri “Punch Drunk And Trembling“i yayınlayan Wild Beasts, 13 şarkıları konser kayıtlarından oluşan “Titled Last Night All My Dreams Came True” adlı albümlerini servis etti. Albümde Limbo, Panto (2008), Smother (2011), Present Tense (2014) ve Boy King (2016)’den şarkılar yer alıyor.