Haftanın Albümleri #8

St. Vincent – MASSEDUCTION

St. Vincent - MASSEDUCTION ile ilgili görsel sonucuSt. Vincent “MASSEDUCTION” adlı yeni albümünü Loma Vista etiketiyle satışa çıktı. Albümden New York ve Los Ageless adlı parçalar ile birlikte son olarak Pills kaydı servis edilmişti.

<

div class=”artistTitle”>

King Krule – The OOZ

King Krule - The OOZ ile ilgili görsel sonucu

King Krule adıyla 2013 tarihli ilk albümü “6 Feet Beneath The Moon”u yayınlayan Archy Marshall, “The Ooz” adlı yeni albümünü 13 Ekim’de True Panther Sounds ve XL Recordings etiketiyle yayınladı.

Courtney Barnett & Kurt Vile – Lotta Sea Lice

Courtney Barnett & Kurt Vile - Lotta Sea Lice ile ilgili görsel sonucuCourtney Barnett ve Kurt Vile, bir araya gelerek Lotta Sea Lice adlı ortak albümlerini Matador Records, Marathon Artists ve Milk! Records etiketiyle yayınladı.

Beck – Colors

unnamed-7-1503591157

Beck, ilk single çalışması “Dear Life”ı yayınlayarak duyurduğu yeni albümü Colors‘ı Capitol etiketiyle servis etti. Greg Kurstin’in prodüktörlüğünü üstlendiği Beck’in yeni albümü “Colors“dan bugüne kadar “Wow“, “Dreams“, “Up All Night“, “Dear Life” şarkıları servis edildi.

Pink – Beautiful Trauma

Pink - Beautiful Trauma ile ilgili görsel sonucu

PinK, beş yıllık aradan sonra yedinci stüdyo albümü Beautiful Trauma ile geri döndü. Grammy ödüllü müzisyenin albümü RCA Records etiketiyle satışa çıktı.