Haftanın Albümleri #2

Nadine Shah – Holiday Destination

Nadine Shah - Holiday Destination ile ilgili görsel sonucuNorveçli asıllı İngiliz bir anne ve Pakistanlı bir babanın çocuğu olan Nadine Shah 3. stüdyo albümü Holiday Destination’ı 1965 Records çatısı altında çıkardı.

Oh Sees – Orc

The Oh Sees isim değişikliğine giderek, Oh Sees olarak müzik yapmaya devam edeceğini açıklayarak duyurduğu 19. stüdyo albümü “Orc”u Castle Face Records etiketiyle yayınladı.

Queens of the Stone Age – Villains
Queens of the Stone Age - Villains ile ilgili görsel sonucu
Queens Of The Stone Age, Mark Ronson’ın prodüktörlüğünü üstlendiği yeni albümü “Villains”ı Matador Records etiketiyle yayınladı.

Liars –  TFCF

Liars - TFCF ile ilgili görsel sonucu

1 Aralık’ta Salon’da sahne alacak olan Liars, TFCF (Themes From Crying Fountain) adlı 8. stüdyo albümünü Mute Records etiketiyle servis etti.

The War on Drugs – A Deeper Understanding

The War on Drugs - A Deeper Understanding ile ilgili görsel sonucu

2014 çıkışlı “Lost In The Dream”den sonra sessizliğini Record Store Day’de yayınladığı 11 dakikalık şarkısı “Thinking Of A Place” ile bozan The War on Drugs, Atlantic Records ile anlaştıkları ilk albümleri “A Deeper Understanding”i yayınladı.

Albümün çıkışından önce  “Thinking Of A Place”, “Holding On”, “Strangest Thing”, “Up All Night” ve “Pain” şarkıları servis edilmişti.