In Hoodies’in yeni single’ı “Coo Coo”, 8 Haziran’da Epic Istanbul/Sony Music Türkiye etiketiyle, üzerinde şarkının dinlenebileceği bir link olan boş kese kağıtları aracılığıyla yayımlanacak. Linkten şarkıyla ilgili tüm görsel dosyalara da ulaşılabilecek.

Şarkının İskeletor ve Tim Wills imzalı remix’leri ile farklı alanlardan sanatçı ve tasarımcıların single ile bağlantılı video, illüstrasyon, yerleştirme gibi işleri, 7 Haziran akşamı Bant Mag. Havuz / Bina‘da yapılacak etkinlikte ilk defa sunulacak.

Coo Coo’nun 7 Haziran’da paylaşılacak animasyon videosu, Mertcan Mertbilek ve Yasemin Yasu imzası taşıyor. Şarkının İskeletor remix’ine ise Baran Kurtoğlu’nun görselleri eşlik ediyor.

U. Barış Mutlu, Deniz Derbent, Erdem Kahraman ve In Hoodies tasarımı Fenakistiskop ve Taumatrop modelleri, Reflect işbirliği ile geri dönüşümlü malzemeden üretilen ve geliri Arthere İstanbul’daki mülteci sanatçılara aktarılacak tişört ve çantalar, The North Fox üretimi choker’lar, özel üretim rozetler, Eren Akdede ve In Hoodies tarafından hazırlanıp basılan comic-zine “Fatum” 7 Haziran akşamı Bina’da olacak. Murat Güzelgün, Selin Çınar, Mert Tugen, Alternatecyborg, Can Dağlı, Derin Çiler, Ekmel Ayar ve Ogün Akgül’ün elinden çıkan pek çok görsel malzeme, gece boyunca sunulacaklar arasında yer alıyor.