2007 çıkışlı Cease To Begin albümünden beri, Ben Bridwell’in kurduğu Amerikalı grup Band of Horses’ın kadrosunda yer alan grubun gitaristi Tyler Ramsey ve bassçısı Bill Reynolds ekipten ayrıldığını açıkladı.

Grubun gitaristi Tyler Ramsey vedasını instagram üzerinden şu sözlerle açıkladı; “10 yılın sonunda gruba veda ettiğimi açıklıyorum. Kesinlikle güzel zamanlar geçirdik ve kötü hale geldiğimiz ailemi özleyeceğime eminim. Yeni kaydımı yayınlıcam ve sonbaharda turneye çıkıcam ve herkesi görmek için sabırsızlanıyorum.”

Açıklamanın bir kaç saat sonrasında grubun bassçısı Bill Reynolds da ekipten ayrıldığını Facebook hesabı üzerinden ilan etti.

“Band of Horses ile çıktığım yolda tanıştığım tüm güzel insanlara teşekkür etmek isterim. Desteğiniz ve cesaretlendirmeniz için hepinize teşekkür ederim, böylesine inanılmaz bir grubun parçası olduğum için minnettarım. Başka şeyler peşinde koşmaya devam ediyorum. Yeni kayıtlar üreticem, fotoğrafçılık yapıcam, ve kim bilir belki bir gün tekrar yola çıkıcam. 

Kucak dolusu sevgiler, Bill”