4 Haziran 2016 gecesi geçtiğimiz sezonu güzel ve haklı bir gururla kapayan KLEIN, 23 Eylül’de kapılarını 2017 sezonu için Burn Energy’nin katkılarıyla mükemmel olduğunu düşündüğüm bir seçimle tekrar açtı: The Magician.

Üç buçuk ay sonra –ki o arada ülkede yaşananlar düşünülürse üç buçuk yıl gibi hissettirdi desek yanlış olmaz– Fasano’nun nu-disco, house tarzları ile beraber getirdiği fazlasıyla ihtiyacımız olan yaz havasıyla sezonu biz de KLEIN ile birlikte açmış olduk. KLEIN’a daha önce yolu düşmüş olanlar bunu biliyor ancak bilmeyenler için gelsin. Vestiyer’den geçip aşağı inerken kulaklarınızda giderek yükselen güzel müziğin de etkisiyle karşılaştığınız dans pistinden yayılan enerji size daha o anda güzel bir gece geçireceğinizi söylüyor. Gerisiyse size sunulan bu enerjiyi nasıl kullandığınızla alakalı! Açılış gecesi de bu yine değişmedi ve parlak çizgili ceketli The Magician ile KLEIN’ın sunduğu bu atmosferin insanlarda etkisinin kesinlikle hissedildiğini söyleyebilirim. Dans pisti dolduğunda, gözün görebildiği her noktada dans eden insanlar vardı ki son zamanlarda eğlence anlayışının nasıl değişmeye başladığı düşünüldüğünde bu hoş, hoş olduğu kadar da güzel bir sürpriz oldu benim için.

Güzel müzik ve atmosfer ile birlikte aynı zamanda yeni yeni güzel insanlar tanıyabileceğiniz KLEIN’ı, yeni sezonda Plak Dükkanı olarak kesinlikle takipte kalmanızı öneririz.

Seçkin Akdemir