Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

The Field + Coma

Eylül 16, 2017 @ 9:00 pm - Eylül 17, 2017 @ 4:00 am

49.00TL

Kapı Açılışı: 21.00
Warm Up: 22.30
Coma (Live): 23.45
The Field (Live): 01.30
After Party: 02.30

Minimal/ambient techno’yu sanat eserine dönüştüren İsveçli prodüktör Axel Willner’in projesi The Field ve techno’nun pop halinin dört dörtlük karşılığı olan Alman ikili COMA, canlı performanslarıyla 16 Eylül’de Garaj’da!

THE FIELD (Live)

Birbirinden ayırt edilemeyen, fabrikasyon techno prodüktörlerini bir kenara bırakın. Axel Willner, The Field’la çok farklı bir seviyede ve bu seviyeye günümüzde ulaşabilen pek az isim var. The Field’ın Stockholm’de başlayıp Berlin’de devam eden serüveni, iki şehrin elektronik müzik kültürlerinin en iyi yanlarını beraberinde getirdi.

COMA (Live)

Moderat’ı nasıl bilirsiniz? Bu sorununun cevabını düşünürken, sizlere müzikalite ve tarz olarak Moderat’ın sınıf arkadaşını verelim. Georg Conrad ve Marius Bubat ikilisinden oluşan COMA, ilk albümü In Technicolor’la organik techno’yu pop altlıklarla besleyerek dans etmenin imkansız olduğu bir kayda imza attı. Evet; My Orbit, Maybach ve The Great Escape gibi hit şarkılarla dans etmemek imkansız!

Cennetin bu yakasında ne var? COMA’nın 2015’te yayınladığı This Side of Paradise, isminin hakkını veriyor ve pozitif duyguların her bir yanına sindiği bir elektronik müzik cennetini müjedliyor. Sonuç: Dört bir yanınız yer çekimini etkisiz hale getiren bulaşıcı melodilerle çevrili!

Techno başlığı altında birbirinin aynı sound’lardan gına geldiği bir dünyada birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayacak The Field ve COMA, “İyi ki de gitmişim!” deme garantili canlı performanslarıyla techno’nun kalifiye yakasında sizleri bekliyor!